Kees Slegt - Houtsnede, Zonder titel - Ingelijst
Evert-Jan Ligtelijn - Amsterdamse kunstschilder Evert-Jan Ligtelijn
Piotr Konkel - Zeefdruk, Zonder titel II - Ingelijst (Groot)
Dirk Harting - Ets – Knotwilg – Gesigneerd & ingelijst – ca 1935
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 91.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 89 x 116 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Apeldoorn, Nederland |
Starttijd | 22-7-2021 om 11:28 |
Eindtijd | 25-7-2021 om 20:46 |