Herman Brood - Herman Brood - zeefdruk - Kook van jou - Verkocht

Herman Brood - zeefdruk - Kook van jou kopen? Bied vanaf 259!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Formaat van deze zeefdruk is 60x50cm. Nooit ingelijst geweest en verkeert in goede conditie. Wordt geleverd met certificaat van echtheid. Deze zeefdruk is bijna uitverkocht.

Starttijd14-9-2016 om 17:27
Eindtijd24-9-2016 om 18:27