Herman Brood - Horen, zien en zwijgen - Verkocht

Herman Brood - Horen, zien en zwijgen kopen? Bied vanaf 475!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Zeefdruk in goede conditie, nooit ingelijst geweest. Wordt geleverd met certificaat van echtheid.Ophalen mogelijk. Aangetekende en verzekerde verzendkosten € 12,50 voor Nederland en € 19.- voor België. De verderop in deze site genoemde verzendkosten betreffen niet-aangetekende verzendkosten. Deze zeefdruk is bijna uitverkocht.

in ladenkast bewaard

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (85)
Geplaatst door  heysterart

143 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
120 cm
75 cm
Dit item is verkocht voor 475,00
Starttijd:08-12-2018 om 00:09
Eindtijd:14-12-2018 om 19:47
front002
14 dec. / 16:36
€ 475