Herman Brood - Kleurenzeefdruk HIPS ( magenta ) Handgesigneerd. - Verkocht

Herman Brood - Kleurenzeefdruk HIPS ( magenta ) Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Zeer fraaie kleurenzeefdruk van Herman Brood.

afmeting blad  60x60 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd en genummerd  oplage 100ex.

wordt geleverd met echtheidscertificaat.

het nummer kan afwijken van de foto.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,50

ObjectlocatieSpannum,  Nederland
Starttijd25-4-2020 om 14:58
Eindtijd28-4-2020 om 22:34