Herman Brood - Listen To This - Verkocht

Herman Brood - Listen To This kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Herman Brood - Listen To This kopen? Bied vanaf 150!Herman Brood - Listen To This kopen? Bied vanaf 150!Herman Brood - Listen To This kopen? Bied vanaf 150!Herman Brood - Listen To This kopen? Bied vanaf 150!Herman Brood - Listen To This kopen? Bied vanaf 150!Herman Brood - Listen To This kopen? Bied vanaf 150!Herman Brood - Listen To This kopen? Bied vanaf 150!Herman Brood - Listen To This kopen? Bied vanaf 150!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage159 /200
Tevens Deze zeefdruk was tevens pdracht voor cover muziektijdschrift Oor.

Hand gesigneerd met stift en genummerd. Mint staat.
Dit is nummer 159 van200.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 20,50
Naar Duitsland € 20,50
Europese Unie € 20,50
Wereldwijd € 40,00

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (110)

Geplaatst door  mjmvanschie
Lid sinds 2021
3 verkochte items
56 cm
76 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd3-4-2021 om 8:58
Eindtijd9-4-2021 om 21:08
Biedingen (5)