Herman Brood - Moeder met kind - gesigneerde zeefdruk op papier - 350 ex. - Verkocht

Herman Brood - Moeder met kind - gesigneerde zeefdruk op papier - 350 ex. kopen? Bied vanaf 1!
Herman Brood - Moeder met kind - gesigneerde zeefdruk op papier - 350 ex. kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Moeder met kind - gesigneerde zeefdruk op papier - 350 ex. kopen? Bied vanaf 1!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Moeder met kind
Afmeting blad: 60 x 50 cm.
Oplage: 350 ex.
Gesigneerd: met de hand met marker
Techniek: zeefdruk op papier
Ingelijst: Nee (nooit ingelijst geweest)
Conditie: zeer goede staat. (nieuwstaat)

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (85)
Geplaatst door  Collectorito
FA. (12 )

Lid sinds 2017
144 verkochte items
Dit item is verkocht voor 110,00
Starttijd:13-11-2017 om 10:33
Eindtijd:19-11-2017 om 20:33
Biedingen (15)
william1
14 nov. / 15:52
€ 110
maaikegoud
14 nov. / 15:50
€ 100
william1
14 nov. / 15:50
€ 100
maaikegoud
14 nov. / 15:49
€ 85
william1
14 nov. / 15:49
€ 80
maaikegoud
14 nov. / 07:59
€ 50
Roeland1981
14 nov. / 07:59
€ 45
Roeland1981
14 nov. / 07:58
€ 17
maaikegoud
14 nov. / 07:58
€ 15
Roeland1981
13 nov. / 20:11
€ 11
decaboot
13 nov. / 20:11
€ 9
Roeland1981
13 nov. / 20:11
€ 7
decaboot
13 nov. / 17:45
€ 5
alfaromeo
13 nov. / 13:19
€ 3
mastercelebrator
13 nov. / 11:54
€ 1