Herman Brood - Herman Brood - Moeder met kind - gesigneerde zeefdruk op papier - 350 ex. - Verkocht

Herman Brood - Moeder met kind - gesigneerde zeefdruk op papier - 350 ex. kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Herman Brood - Moeder met kind - gesigneerde zeefdruk op papier - 350 ex. kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Moeder met kind - gesigneerde zeefdruk op papier - 350 ex. kopen? Bied vanaf 1!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Moeder met kind
Afmeting blad: 60 x 50 cm.
Oplage: 350 ex.
Gesigneerd: met de hand met marker
Techniek: zeefdruk op papier
Ingelijst: Nee (nooit ingelijst geweest)
Conditie: zeer goede staat. (nieuwstaat)

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoogkarspel, Nederland

ObjectlocatieHoogkarspel,  Nederland
Starttijd13-11-2017 om 10:33
Eindtijd19-11-2017 om 20:33
Biedingen (15)