Antoon Kruysen - Man met Baard - Olieverf op board
Jan Bollaert - Lambdaprint, Mountain River Diva - Ingelijst (Groot)
Type kunstwerk | 3D Multiples & Objecten |
Jaartal | 2022 |
Techniek | Kunsthars |
Afmetingen | 14 x 7 x 7 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 18-2-2023 om 16:22 |
Eindtijd | 24-2-2023 om 21:21 |