Herman Brood - stiptekening - Verkocht

Herman Brood - stiptekening kopen? Bied vanaf 125!
Tekening / Aquarel

  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1996
TechniekStift
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen33 x 24 cm (h x b)
Passe-partout40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
het is meer een striptekening
inkt is wat door gelopen naar achterkant (gebeurde veel bij stifttekeningen van Herman )zit in wissellijst met matglas
Binnen Nederland € 6,75

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (111)

Geplaatst door  evertgelderblom
Lid sinds 2019
0 verkochte items
30 cm
40 cm
24 cm
33 cm

ObjectlocatieALKMAAR,  Nederland
Starttijd30-8-2020 om 22:02
Eindtijd13-9-2020 om 10:30
Biedingen (15)