Herman Brood - Torso - Originele Handgesigneerde Zeefdruk - Verkocht

Herman Brood - Torso - Originele Handgesigneerde Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Herman Brood - Torso - Originele Handgesigneerde Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Torso - Originele Handgesigneerde Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Torso - Originele Handgesigneerde Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Torso - Originele Handgesigneerde Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen112 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
Artiest: Herman Brood

Titel: Torso

Formaat: 112 x 77 cm

Techniek: kleurenzeefdruk op 300 grams natuurkarton

Signering: op voorzijde, hand gesigneerd

Oplage: 200 stuks, dit betreft een E.A.
De zijkanten vertonen lichte beschadigingen zoals te zien is op de foto's. Na inlijsten met passe-partout zijn deze beschadigingen niet meer zichtbaar.
Binnen Nederland € 11,00

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieZuid-Beijerland,  Nederland
Starttijd6-11-2020 om 16:35
Eindtijd20-11-2020 om 21:46
Biedingen (21)