Herman Brood - Valentijn - Verkocht

Herman Brood - Valentijn kopen? Bied vanaf 495!
Grafiek (handgesigneerd)

Herman Brood - Valentijn kopen? Bied vanaf 495!Herman Brood - Valentijn kopen? Bied vanaf 495!Herman Brood - Valentijn kopen? Bied vanaf 495!Herman Brood - Valentijn kopen? Bied vanaf 495!Herman Brood - Valentijn kopen? Bied vanaf 495!Herman Brood - Valentijn kopen? Bied vanaf 495!Herman Brood - Valentijn kopen? Bied vanaf 495!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen42 x 42 cm (h x b)
Incl. lijst75 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
Ontzettend fraaie, lieve en romantische zeefdruk gemaakt door Herman Brood.

Met de hand gesigneerd en genummerd 197/200.

Eind jaren 90 exclusief uitgegeven door de Bijenkorf.

Totale afmetingen inclusief originele lijst: 75x75cm.
Zie foto's
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Schoonhoven, Nederland

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (113)

Geplaatst door  Os
42 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
75 cm
75 cm
42 cm
42 cm

ObjectlocatieSchoonhoven,  Nederland
Starttijd2-1-2022 om 15:20
Eindtijd16-1-2022 om 22:48
Biedingen (8)