Tony Agostini - Gesigneerde kleurenlitho - 1980 - 67/175
Marc Chagall - 2 originele kleurenlitho's in het complete dubbelboekje "Derrière le Miroir"
Karel Gomes - Dame, expressief in beweging
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1996 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Obbicht, Nederland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Objectlocatie | Obbicht, Nederland |
Starttijd | 17-4-2024 om 7:41 |
Eindtijd | 26-4-2024 om 22:48 |