Herman Brood - Woedend Man - Verkocht

Herman Brood - Woedend Man kopen? Bied vanaf 149!
Tekening / Aquarel

Herman Brood - Woedend Man kopen? Bied vanaf 149!Herman Brood - Woedend Man kopen? Bied vanaf 149!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1997
TechniekStift
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen11 x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Klein en gaaf voor de kenner ook de achterkant
niets op aan te merken leuk klein werkje van Herman.
Binnen Nederland € 6,75

ObjectlocatieALKMAAR,  Nederland
Starttijd12-11-2020 om 19:09
Eindtijd19-11-2020 om 22:49
Biedingen (7)