Zeefdruk op doek van Herman Brood. NUmmer: VII/XXV. Afmetingen doek: H60 x b72 cm. Afmetingen incl. lijst: H63 x b75 cm. Het werk is 2x gesigneerd. 1x aan de rechterzijkant met zilveren marker en 1x in het midden met zwarte marker.De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild.
Normale prijs: 600-700 euro.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden. Bij foto's van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden met een kleine kunstkoerier. De kosten voor Nederland zijn 32,50 euro. Voor België zijn de kosten 57,50 euro. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.