Herman Brood - - Verkocht

Herman Brood -  kopen? Bied vanaf 1!
Herman Brood -  kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood -  kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood -  kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood -  kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood -  kopen? Bied vanaf 1!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Bono (U2)
Techniek: Originele zeefdruk op dik papier
Handtekening: Handgesigneerd met viltstift genummerd EA (epreuve d'artiste)
Oplage: 150
Formaat: 40 x 50 cm.
Nooit ingelijst geweest en in uitstekende staat.

Deze zeefdruk is gemaakt als eerbetoon aan het bezoek dat zanger Bono van de band U2 bracht aan het atelier van Herman Brood en hem daarbij een cactus kado deed. Geïnspireerd door dit alles heeft Herman Brood de dag na zijn verjaardag een heel mooi kunstwerkje gemaakt met de titel:
U2 Bono & Cactus .

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (90)
Geplaatst door  Migdale1
FA. (11)

146 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:01-01-2015 om 17:53
Eindtijd:11-01-2015 om 17:58
Biedingen (9)
jarl
11 jan. / 17:53
€ 60
spanjers
11 jan. / 01:51
€ 55
KvL
11 jan. / 01:51
€ 50
spanjers
11 jan. / 01:51
€ 50
KvL
02 jan. / 18:58
€ 45
VART
02 jan. / 18:58
€ 40
KvL
02 jan. / 18:17
€ 8
Velt
02 jan. / 18:17
€ 6
KvL
01 jan. / 19:23
€ 1