Herman Brood - Herman Brood - - Verkocht

Herman Brood -  kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Herman Brood -  kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood -  kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood -  kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood -  kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood -  kopen? Bied vanaf 1!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Bono (U2)
Techniek: Originele zeefdruk op dik papier
Handtekening: Handgesigneerd met viltstift genummerd EA (epreuve d'artiste)
Oplage: 150
Formaat: 40 x 50 cm.
Nooit ingelijst geweest en in uitstekende staat.

Deze zeefdruk is gemaakt als eerbetoon aan het bezoek dat zanger Bono van de band U2 bracht aan het atelier van Herman Brood en hem daarbij een cactus kado deed. Geïnspireerd door dit alles heeft Herman Brood de dag na zijn verjaardag een heel mooi kunstwerkje gemaakt met de titel:
U2 Bono & Cactus .