HERMAN BROOD HANDGESIGNEERDE En Gelimiteerde ZEEFDRUK OF JE BIJ GOD WAS - Verkocht

HERMAN BROOD  HANDGESIGNEERDE En Gelimiteerde ZEEFDRUK  OF JE BIJ GOD WAS kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

HERMAN BROOD  HANDGESIGNEERDE En Gelimiteerde ZEEFDRUK  OF JE BIJ GOD WAS kopen? Bied vanaf 125!HERMAN BROOD  HANDGESIGNEERDE En Gelimiteerde ZEEFDRUK  OF JE BIJ GOD WAS kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

2003 verkochte items
Alle items van deze verkoper (59)
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige grote Kleurenzeefdruk van Herman Brood

Afmeting blad  60x50 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd en Genummerd  Oplage 350ex

Wordt geleverd met echtheidscertificaat

Verzendkosten 15 euro in ned  20 euro in belgie

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(89)
FA. (34)

2003 verkochte items
Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:18-12-2015 om 08:54
Eindtijd:23-12-2015 om 08:54
duderinho
22 dec. / 23:49
€ 125