Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige grote Kleurenzeefdruk van Herman Brood
Afmeting blad 60x50 cm in nieuwstaat
Handgesigneerd en Genummerd Oplage 350ex
Wordt geleverd met echtheidscertificaat
Verzendkosten 15 euro in ned 20 euro in belgie