Herman Heuff - Ets - stadsgezicht: Torensteeg Rotterdam - Verkocht

Herman Heuff - Ets - stadsgezicht: Torensteeg Rotterdam kopen? Bied vanaf 49!
Grafiek (handgesigneerd)

Herman Heuff - Ets - stadsgezicht: Torensteeg Rotterdam kopen? Bied vanaf 49!Herman Heuff - Ets - stadsgezicht: Torensteeg Rotterdam kopen? Bied vanaf 49!Herman Heuff - Ets - stadsgezicht: Torensteeg Rotterdam kopen? Bied vanaf 49!
  • Herman Heuff (1875-1945)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Ets
Drager Papier
Stijl Klassiek
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 34 x 21.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ets van Herman Heuff.  Titel: Torensteeg Rotterdam. Afmetingen blad H34 x B21,3 cm.  Afmetingen voorstelling H22,6 x b12,2 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk kan volledig worden gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
In goede staat.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 12,95
Naar België € 21,95
Naar Duitsland € 21,95
Europese Unie € 21,95
Wereldwijd € 50,00

Herman Heuff (1875-1945)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Tokkel
984 verkochte items
Alle items van deze verkoper (76)
21.3 cm
34 cm