Charlotte le Fevre - Meisje - Ets, Ingelijst
Peter Motz - Landschap met molen en trekvaart
Herman Brood - Kleurenzeefdruk BOTJE voor de HOND
Corneille - Bord/schaal 'Vuurvogel'
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie litho van Herman Kuijpers uit 1984 in strakke professionele lijst (achter glas en passepartout). Gesigneerd, gedateerd en genummerd. Nummer 3 uit een oplage van 20 eigen druk.
Afmetingen: 59cm x 75cm (incl. lijst), 42cm x 57cm (binnen passepartout)
Kan worden opgehaald (in Diemen) of verzonden (kosten koper).
Starttijd | 8-12-2013 om 20:07 |
Eindtijd | 22-12-2013 om 20:07 |