Herman Verbaere - Havenzicht - Verkocht

Herman Verbaere - Havenzicht kopen? Bied vanaf 10!
Herman Verbaere - Havenzicht kopen? Bied vanaf 10!Herman Verbaere - Havenzicht kopen? Bied vanaf 10!Herman Verbaere - Havenzicht kopen? Bied vanaf 10!
  • Herman Verbaere (1905-1993)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1949
TechniekPotlood
StijlRealistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 35 cm (h x b)
Lijst35 cm x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige gesigneerde tekening van de haven van Oostende

Herman Verbaere (1905-1993)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Koos

15 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
44.5 cm
35 cm
35 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:25-04-2019 om 16:30
Eindtijd:02-05-2019 om 22:38
stim
02 mei / 16:16
€ 10