David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Willy Hagenbeek - Stilleven met granaatappels - olieverfschilderij
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1973 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Tekst |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 67 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 50 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Map vertoont een waterschade vlek (zie foto). Lichte verkleuring aan sommige randen van het papier. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oudenaarde, België | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Objectlocatie | Oudenaarde, België |
Starttijd | 28-2-2022 om 9:37 |
Eindtijd | 8-3-2022 om 22:00 |