Irene van den Bos - acrylverf op canvas - Verkocht

Irene van den Bos - acrylverf op canvas kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Irene van den Bos - acrylverf op canvas kopen? Bied vanaf 25!Irene van den Bos - acrylverf op canvas kopen? Bied vanaf 25!Irene van den Bos - acrylverf op canvas kopen? Bied vanaf 25!Irene van den Bos - acrylverf op canvas kopen? Bied vanaf 25!Irene van den Bos - acrylverf op canvas kopen? Bied vanaf 25!Irene van den Bos - acrylverf op canvas kopen? Bied vanaf 25!Irene van den Bos - acrylverf op canvas kopen? Bied vanaf 25!Irene van den Bos - acrylverf op canvas kopen? Bied vanaf 25!Irene van den Bos - acrylverf op canvas kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Alfredskull
FA. (2)

Lid sinds 2018
8 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Irene van den Bos (1953)
Jaartal2018
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Periode: 2018
Techniek: acrylverf
medium: canvas
Onderwerp: portret
Afmetingen: 40 cm x 30 cm (h x b)

Irene van den Bos is een in Nederland gevestigde kunstenaar wiens schilderijen nationaal te zien zijn geweest in solo- en groepstentoonstellingen. Haar werk is altijd gefascineerd geweest door de kwetsbaarheid van mensen en de natuur en onderzoekt ook de lichamelijkheid en de complexiteit van de psyche. Van den Bos' expressionistische stukken vertalen de symboliek van de seizoenscycli, waaronder bloei, schoonheid, verval en dood. Ze maakt voornamelijk gebruik van olieverf op canvas.

Irene van den Bos (1953)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Alfredskull
FA. (2)

Lid sinds 2018
8 verkochte items
30 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-06-2022 om 16:57
Eindtijd:18-06-2022 om 21:16
Adriaen
17 jun. / 13:26
€ 25