Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1944 |
Techniek | Litho |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Historisch |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 32 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Aan de omslag zie je de tand des tijds wel maar de lithografieën zijn daardoor prachtig bewaard gebleven. Ik weet niet zeker of ik deze omslag met inhoud in een keer verkoop of dat de lithografieën per stuk verkocht willen/kunnen worden. Ze zijn al 70 jaar bij mij bekend en 50 jaar in mijn bezit. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Kesteren, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Starttijd | 17-11-2023 om 10:35 |
Eindtijd | 1-12-2023 om 21:00 |
Objectlocatie | Kesteren, Nederland |