5. Isaac Naarden

Isaac Naarden (1902-1982)

1 aangeboden items / 16 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Isaäc NAARDEN (Amsterdam 1902 - Zwolle 1982)

Isaäc Naarden was een kunstenaar en Graficus die in Amsterdam geboren werd. Hij volgde hier een opleiding aan de Academie voor Beeldende kunsten, waar hij onder andere les kreeg van A.J. Derkinderen en J.H. Jurres. Naarden was lid van het Sint-Lucas gilde in Amsterdam, de Gooise Kunstkring en de Gooische Schildersvereniging. Als onderwerpen voor zijn tekeningen, aquarellen, lithografieën en schilderijen koos hij bijbelse taferelen, landschappen, portretten en zelfportretten. Naarden heeft onder andere deelgenomen aan een groepsexpositie die het Rijksmuseum in Amsterdam in 1932 organiseerde. In zijn sterfjaar 1982 organiseerde het Singer Museum in Laren een solotentoonstelling van een keuze uit zijn werk.

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Isaac Naarden - portret van naakte vrouw op kruk gezeten kopen? Bied vanaf 85!

Isaac Naarden - portret van naakte vrouw op kruk gezeten

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstkamerZuidoost

Eindtijd09-03-2021 om 22:09

TechniekAquarel
Afmetingen70.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst