Jaap Luttge - Jaap Luttge, Les Boulomanes, Ets - Verkocht

Jaap Luttge, Les Boulomanes, Ets kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Jaap Luttge, Les Boulomanes, Ets kopen? Bied vanaf 30!Jaap Luttge, Les Boulomanes, Ets kopen? Bied vanaf 30!
  • Jaap Luttge (1904-1989)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Losbladige ets door Jaap Luttge.

Voorstelling van een Frans dorp in heuvelrijk landschap.

Beeldmaat 23x29 cm., bladmaat 30x45 cm.

Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'Jaap Luttge' en '50'

Getiteld in potlood m.o. 'Les Boulomanes'

Volledig gegarandeerd

Verzendkosten: 10 euro (aangetekend)

Jaap Luttge (1904-1989)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  lenteman
394 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)