Jaap Luttge, Les Boulomanes, Ets - Verkocht

Jaap Luttge, Les Boulomanes, Ets kopen? Bied vanaf 30!
Jaap Luttge, Les Boulomanes, Ets kopen? Bied vanaf 30!Jaap Luttge, Les Boulomanes, Ets kopen? Bied vanaf 30!
  • Jaap Luttge (1904-1989)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Losbladige ets door Jaap Luttge.

Voorstelling van een Frans dorp in heuvelrijk landschap.

Beeldmaat 23x29 cm., bladmaat 30x45 cm.

Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'Jaap Luttge' en '50'

Getiteld in potlood m.o. 'Les Boulomanes'

Volledig gegarandeerd

Verzendkosten: 10 euro (aangetekend)

Jaap Luttge (1904-1989)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3309 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:23-09-2013 om 20:16
Eindtijd:30-09-2013 om 20:16
tverbeek
24 sep. / 18:34
€ 30