Jac. de Beer - Giethoorn - Verkocht

Jac. de Beer - Giethoorn kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Jac. de Beer - Giethoorn kopen? Bied vanaf 45!Jac. de Beer - Giethoorn kopen? Bied vanaf 45!Jac. de Beer - Giethoorn kopen? Bied vanaf 45!Jac. de Beer - Giethoorn kopen? Bied vanaf 45!Jac. de Beer - Giethoorn kopen? Bied vanaf 45!
  • Jac. de Beer (1888-1946)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Afmetingen23 x 30.5 cm (h x b)
Incl. lijst33 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraaie houtsnede van Jac. de Beer. Ingelijst met zuurvrije materialen in zwarte lijst met nieuw passepartout. De houtsnede is opnieuw strak gemaakt. Beeldmaat: 23 x 30,5 cm.  Bladmaat: 33 x 43 cm. Lijstmaat: 33 x 42,5 cm. Gesigneerd met potlood rechtsonder. Titel met potlood linksonder.

. Jac de Beer was een Fries kunstenaar die in de eerste helft van de vorige eeuw vanuit Sneek werkte. Het Fries Scheepvaartmuseum in Sneek heeft een kleine, maar interessante collectie van zijn houtsneden. De meeste houtsneden zijn afgedrukt op rijstpapier, wat ze erg kwetsbaar maakt. De bloemstillevens en boeketten op vaas behoren tot zijn meest gewaardeerde werk.

Lichte ouderdomssporen.  Papier verkeert in prima conditie.
Binnen Nederland € 7,00
Naar België € 13,25
Naar Duitsland € 13,25
Europese Unie € 13,25
Wereldwijd € 25,00

Jac. de Beer (1888-1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  advanriel
60 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
42.5 cm
33 cm
30.5 cm
23 cm