Jacobus Cornelis Gaal - Kop van een koe - Verkocht

Jacobus Cornelis Gaal - Kop van een koe kopen? Bied vanaf 35!
Prenten voor 1900

Jacobus Cornelis Gaal - Kop van een koe kopen? Bied vanaf 35!Jacobus Cornelis Gaal - Kop van een koe kopen? Bied vanaf 35!Jacobus Cornelis Gaal - Kop van een koe kopen? Bied vanaf 35!
  • Jacobus Cornelis Gaal (1796-1866)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1854
Techniek Ets
Drager Papier
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 13.9 x 12.7 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Mooie originele ets van  een koeienkop door Jacobus Cornelis Gaal (1796-1866)
Vroege druk waar de naam nog niet onder staat
afm papier 18x15 cm
Plaatrand 13,9 x12,7 cm
Laatste foto is van internet waaraan je kan zien dat het een origele ets van J.C.Gaal is
 https://www.alamy.de/kopf-einer-kuh-mit-einem-seil-an-den-hornern-jacobus-cornelis-gaal-1854
Paar kleine vlekjes
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 25,00

Jacobus Cornelis Gaal (1796-1866)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  ciscus_9com
81 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
12.7 cm
13.9 cm