Karel De Bauw - Lanschap met ploegpaarden
Hans van Eerd - Gemengde techniek, Zonder titel
Eva Jorritsma-Thone - Gebakerd kind
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | E.A |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
In goede staat. Een klein vouwtje in de linker onder hoek, zie foto Bij inlijsting valt de vouw weg. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 4-12-2022 om 14:56 |
Eindtijd | 18-12-2022 om 15:15 |