Een schilderij van Jacques Jongsma met als onderwerp het platteland. Jongsma was een Nederlandse kunstschilder en architect. Hij schilderde in naturalistische stijl in Rijswijk, België en Duitsland. Tevens ontwierp hij diverse woonwijken in Rijswijk. Het schilderij is geschilderd op hout (paneel) en in goede staat, maar moet zeer goed schoongemaakt worden, zodat de kleuren weer meer gaan spreken. Beschadigingen of krassen heb ik niet ontdekt. Linksonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Goed
Geen beschadigingen, maar schoonmaken zeer aan te raden!
Tot 5 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50
Wereldwijd
€ 38,80