Willem den Ouden - 3 boeken, o.a. oeuvrecatalogus.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22u. (Identity Promises-serie)
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1944 |
Techniek | Aquarel |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 22.5 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
met papieren tape aan het passe-partout gehecht. Aan de achterzijde van het papier zijn veel bruine vochtpuntjes zichtbaar, maar hiervan is aan de voorzijde niets te zien. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | AMSTELVEEN, Nederland |
Starttijd | 9-4-2024 om 16:55 |
Eindtijd | 26-4-2024 om 0:21 |