Jacques van Mourik - Amsterdam rond 1900 - Verkocht

Jacques van Mourik - Amsterdam rond 1900 kopen? Bied vanaf 50!
Tekening / Aquarel

Jacques van Mourik - Amsterdam rond 1900 kopen? Bied vanaf 50!Jacques van Mourik - Amsterdam rond 1900 kopen? Bied vanaf 50!Jacques van Mourik - Amsterdam rond 1900 kopen? Bied vanaf 50!Jacques van Mourik - Amsterdam rond 1900 kopen? Bied vanaf 50!Jacques van Mourik - Amsterdam rond 1900 kopen? Bied vanaf 50!Jacques van Mourik - Amsterdam rond 1900 kopen? Bied vanaf 50!
  • Jacques van Mourik (1879-1971)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1900
Techniek Houtskool
Drager Papier
Stijl Realistisch
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 55 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst 70 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een oude schets van de in Amsterdam geboren 1871 kunstenaar
Heeft gestudeerd voor beeldende kunstenaar in Amsterdam
De achterkant lijst de aanhechting is wat losgelaten door ouderdom
met name de kleine spijkertjes ontbreken
ophang systeem een ketting
de voorkant lijst en het glas is in goede staat
De tekening zelf ook achterkant papier wat gelig door de ouderdom.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 7,25
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50

Jacques van Mourik (1879-1971)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Astrid2240
Lid sinds 2022
28 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
53 cm
70 cm
45 cm
55 cm