Jan Beranek - Studio glazen kandelaar - Verkocht

Jan Beranek - Studio glazen kandelaar kopen? Bied vanaf 1!
Jan Beranek - Studio glazen kandelaar kopen? Bied vanaf 1!Jan Beranek - Studio glazen kandelaar kopen? Bied vanaf 1!Jan Beranek - Studio glazen kandelaar kopen? Bied vanaf 1!Jan Beranek - Studio glazen kandelaar kopen? Bied vanaf 1!Jan Beranek - Studio glazen kandelaar kopen? Bied vanaf 1!Jan Beranek - Studio glazen kandelaar kopen? Bied vanaf 1!Jan Beranek - Studio glazen kandelaar kopen? Bied vanaf 1!Jan Beranek - Studio glazen kandelaar kopen? Bied vanaf 1!Jan Beranek - Studio glazen kandelaar kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan Beranek (1933)
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlContemporary
Afmetingen16 cm x 8 cm x 8 cm (h x b x d)
Gewicht960 gram
GemerktGemerkt/Merksticker

Studio glazen kandelaar met getordeerde blank glazen bovenzijde en massief bruin glazen voet uitgevoerd bij de glasstudio van Jan Beranek uit Skdlovice in Tsjechie. In prima onbeschadigde conditie en gemerkt met een papieren sticker.

Onbeschadigde conditie

Jan Beranek (1933)

TsjechischTsjechischAlle items van deze designer (1)
Geplaatst door  woerro
FA. (37 )

2138 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
8
16
8
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-12-2021 om 20:13
Eindtijd:20-12-2021 om 20:25
Biedingen (7)
kabrink
20 dec. / 20:17
€ 25
OpaFrans
16 dec. / 13:08
€ 20
CarPArt
15 dec. / 22:30
€ 15
OpaFrans
15 dec. / 10:33
€ 10
BaukjeH
12 dec. / 10:06
€ 5
Coba
09 dec. / 22:22
€ 3
BaukjeH
07 dec. / 21:15
€ 1