Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prent van Jan Born
Titel: Harlekin
Techniek: Granolithografie in 8 kleuren
Afmeting: 66x48,8 cm
Oplage: 398 ex.
Gesigneerd en genummerd
Materiaal: Stevig papier (270 grams Rives papier)
Conditie:
In goede staat.
Verzendkosten:
Dit werk kan worden verzonden voor 15 euro (In NL, andere landen op aanvraag) in een pakket/koker. Afhalen in Ede tijdens kantooruren (op afspraak) zonder extra kosten. Aankopen bij Bartholdus kunnen, indien mogelijk, gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.
Starttijd | 30-8-2013 om 14:29 |
Eindtijd | 13-9-2013 om 14:29 |