- Originele kleurenzeefdruk van Jan Cobbaert (Heverlee, 1909° - 1995†)
- Afmetingen: 50x69 cm
- Gesigneerd en genummerd (23/125)
- Jaar van uitgave: 1978
- Uitgegeven naar aanleiding van het "Jaar van het Kind"
- In zeer goede staat, nooit ingelijst geweest, steeds in grafiekmap bewaard
Dit werk wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace
Jan Cobbaert volgde lessen in keramiek in het atelier van Jacques Charlier en gaat hij naar de Stedelijke Academie voor Schone Kunsten. Na zijn humaniora beseft hij dat hij met kunst wil verder gaan. Cobbaert start met studies kunstgeschiedenis aan de Katholieke Universiteit Leuven. Daarna studeert hij aan het Hoger Instituut voor Archeologie en Kunstgeschiedenis te Brussel. Tussendoor schildert hij zijn eerste werken en af en toe woont hij lessen bij aan de Koninklijke Academie voor Schone Kunsten te Brussel. Het oeuvre van Cobbaert vormt een verscheiden geheel en bevat verschillende componenten van verscheidene kunststromingen, zoals de tweede Latemse School en de Cobra-beweging.