Jan de Rooden - kleine kom - Verkocht

Jan de Rooden - kleine kom kopen? Bied vanaf 55!
Glas / Keramiek

Jan de Rooden - kleine kom kopen? Bied vanaf 55!Jan de Rooden - kleine kom kopen? Bied vanaf 55!Jan de Rooden - kleine kom kopen? Bied vanaf 55!Jan de Rooden - kleine kom kopen? Bied vanaf 55!Jan de Rooden - kleine kom kopen? Bied vanaf 55!
  • Jan de Rooden (1931-2016)
Type kunstwerkGlas / Keramiek
Jaartal1962
Afmetingen6.8 x 10.9 x 10.9 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
Prachtig met de hand vervaardigd kommetje van Jan de Rooden. Gemerkt aan de onderzijde. Met een zogenaamd hazenvel kleurig glazuur. Uit zijn eerste periode. Afkomstig uit de collectie Achterbergh. Werk van Jan de Rooden is o.a te vinden in de collectie van het Stedelijk Museum Amsterdam, Kunstmuseum Den Haag, Boijmans van Beuningen te Rotterdam en museum het Princessehof te Leeuwarden. Een van de pioniers van de Nederlandse studio keramiek.

Geen beschadigingen of restauraties geconstateerd.
Binnen Nederland € 9,20

Jan de Rooden (1931-2016)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  DDC
3 verkochte items
10.9
6.8
10.9

ObjectlocatieDen Haag,  Nederland
Starttijd31-3-2021 om 13:27
Eindtijd14-4-2021 om 19:40
Biedingen (3)