Joan Gardy Artigas - Tauromachie chinoise
Pum Niemeijer - Abstract Vrouwelijke Vorm - Ets
Jelle Hoogstra - Frans straatbeeld - Ets
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jan Hendriks aquarel 1975
titel zoon en boot
formaat werk 26/37
lijst 50/65
Objectlocatie | Hilversum, Nederland |
Starttijd | 20-3-2018 om 20:56 |
Eindtijd | 27-3-2018 om 21:56 |