Jan-Kees Vergouw - ACRYL op doek uit 1983 - Feniks - 299B - Verkocht

Jan-Kees Vergouw - ACRYL op doek uit 1983 - Feniks - 299B kopen? Bied vanaf 1!
Jan-Kees Vergouw - ACRYL op doek uit 1983 - Feniks - 299B kopen? Bied vanaf 1!Jan-Kees Vergouw - ACRYL op doek uit 1983 - Feniks - 299B kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan-Kees Vergouw (1948)
Jaartal1983
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Jan Kees Vergouw (1948 Zaandam) schilder, tekenaar. Opleiding Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs (Amsterdam), Grafische MTS (Amsterdam). Werkt voornamelijk met acryl en manier van uitbeelden is figuratief. Werk is goed. Geen lijst. Werk komt uit de BKR collectie.

Geen lijst. Werk komt uit de BKR collectie.

Jan-Kees Vergouw (1948)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (26)

Lid sinds 2017
626 verkochte items
Alle items van deze verkoper (131)
100 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 12,65 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-12-2022 om 11:32
Eindtijd:18-12-2022 om 21:06
Biedingen (4)
Senator
15 dec. / 18:25
€ 11
pmier
11 dec. / 20:10
€ 6
Senator
11 dec. / 20:10
€ 6
pmier
11 dec. / 12:39
€ 1