Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Jaartal | 1954 |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Architectuur |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 68 x 48 cm (h x b) |
Incl. lijst | 78 x 58 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Gezicht op de schreierstoren van Hoorn | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Vledderveen, Nederland |
Objectlocatie | Vledderveen, Nederland |
Starttijd | 4-4-2022 om 15:59 |
Eindtijd | 25-7-2022 om 11:27 |