Jan Kelderman - Spanje - olieverf - Verkocht

Jan Kelderman - Spanje - olieverf kopen? Bied vanaf 60!

Jan Kelderman - Spanje - olieverf kopen? Bied vanaf 60!Jan Kelderman - Spanje - olieverf kopen? Bied vanaf 60!Jan Kelderman - Spanje - olieverf kopen? Bied vanaf 60!Jan Kelderman - Spanje - olieverf kopen? Bied vanaf 60!Jan Kelderman - Spanje - olieverf kopen? Bied vanaf 60!
  • Jan Kelderman (1914-1990)
Type kunstwerkSchilderij
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst52 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het betreft hier waarschijnlijk een Spaanse stad.

Olieverf op doek.

Gesigneerd rechtsonder.

In een zware houten lijst met enige lichte schade.
In goede gebruikte staat, enig cracquelé en zeer kleine onregelmatigheden.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00

Jan Kelderman (1914-1990)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (10)

Geplaatst door  Miles
1051 verkochte items
Alle items van deze verkoper (111)
62 cm
52 cm
50 cm
40 cm