Jan Kelderman - Spanje - olieverf - Verkocht

Jan Kelderman - Spanje - olieverf kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Kelderman - Spanje - olieverf kopen? Bied vanaf 60!Jan Kelderman - Spanje - olieverf kopen? Bied vanaf 60!Jan Kelderman - Spanje - olieverf kopen? Bied vanaf 60!Jan Kelderman - Spanje - olieverf kopen? Bied vanaf 60!Jan Kelderman - Spanje - olieverf kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1360 verkochte items
Alle items van deze verkoper (136)
  • Jan Kelderman (1914-1990)
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
Lijst52 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het betreft hier waarschijnlijk een Spaanse stad.

Olieverf op doek.

Gesigneerd rechtsonder.

In een zware houten lijst met enige lichte schade.

In goede gebruikte staat, enig cracquelé en zeer kleine onregelmatigheden.

Jan Kelderman (1914-1990)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1360 verkochte items
62 cm
52 cm
50 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-12-2020 om 20:20
Eindtijd:30-12-2020 om 20:34
liesbeth71
27 dec. / 14:41
€ 60