Jan Saarloos, Kat en Muis - Verkocht

Jan Saarloos, Kat en Muis kopen? Bied vanaf 30!
Jan Saarloos, Kat en Muis kopen? Bied vanaf 30!Jan Saarloos, Kat en Muis kopen? Bied vanaf 30!
  • Jan Saarloos (1948)
TypeGlas / Keramiek

Twee kleine plastiekjes van Jan Saarlos een kat en een muis (met borsten) in prachtig blauw lusterglazuur. Beide pastiekjes zijn in onbeschadigde staat en aande onderzijde voorzien van een ingedrukt monogram.

Afmetingen muis; 8 cm hoog

Afmetingenkat; 10,5 cm hoog.

Jan Saarloos (1948)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  woerro
FA. (37)

2141 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:29-01-2014 om 23:02
Eindtijd:12-02-2014 om 23:02