Jan Saarloos - Jan Saarloos, Kat en Muis - Verkocht

Jan Saarloos, Kat en Muis kopen? Bied vanaf 30!
Glas / Keramiek

Jan Saarloos, Kat en Muis kopen? Bied vanaf 30!Jan Saarloos, Kat en Muis kopen? Bied vanaf 30!
  • Jan Saarloos (1948)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Periode 2000 t/m Heden

Twee kleine plastiekjes van Jan Saarlos een kat en een muis (met borsten) in prachtig blauw lusterglazuur. Beide pastiekjes zijn in onbeschadigde staat en aande onderzijde voorzien van een ingedrukt monogram.

Afmetingen muis; 8 cm hoog

Afmetingenkat; 10,5 cm hoog.

Jan Saarloos (1948)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  woerro
457 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)