Jan Schonk - JAN SCHONK - ART DECO HOUTSNEDE 1926 - DE TIJGER EN DE LEEUW - Verkocht

JAN SCHONK - ART DECO HOUTSNEDE 1926 -  DE TIJGER EN DE LEEUW kopen? Bied vanaf 39!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Jan Schonk (1889-1976)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

JAN SCHONK

DE TIJGER EN DE LEEUW

ART DECO HOUTSNEDE IN DE MAAT 13 X 19 CM

GESIGNEERD ONDER MET MONOGRAM JS

GOEDE STAAT

VERZENDEN AANGETEKEND of OPHALEN IN ZAANDAM

VOOR VERDERE INFORMATIE ZIE ONZE WEBSITE

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zaandam, Nederland

ObjectlocatieZaandam,  Nederland
Starttijd14-5-2017 om 19:09
Eindtijd21-5-2017 om 21:09