Hub Boesten - Torrenierie -landschap
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Havengezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 32 x 26.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 33/125 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
De ets is onderdeel van de collectie "Rijnmond Toen" en is indertijd bij opname in de collectie zorgvuldig gereinigd, zuurvrij gemaakt en sindsdien opgeslagen in een zuurvrije doos. In verband met leeftijd ga ik de collectie geleidelijk afbouwen. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Berkel en rodenrijs, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | Berkel en Rodenrijs, Nederland |
Starttijd | 18-3-2023 om 23:43 |
Eindtijd | 1-4-2023 om 22:41 |