Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Havengezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 33 x 46.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
De afgebeelde ets van Jan Sirks is onderdeel van de Rijnmomd Toen collectie. De ets is na verwerving zorgvuldig gereinigd. De ets is vervolgens opgeslagen in zuurvrije doos onder goede climatologische omstandigheden, stof- en insectvrij.
In verband met mijn leeftijd ga ik de verzameling geleidelijk inkrimpen. | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Berkel en rodenrijs, Nederland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Objectlocatie | Berkel en Rodenrijs, Nederland |
Starttijd | 25-3-2024 om 16:52 |
Eindtijd | 6-4-2024 om 20:33 |