Jan te Wierik - Zonder titel - Verkocht

Jan te Wierik - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan te Wierik - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!Jan te Wierik - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!Jan te Wierik - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!Jan te Wierik - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!Jan te Wierik - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
  • Jan te Wierik (1954-2002)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan te Wierik, kunstenaar die helaas op veel te jonge leeftijd is overleden. Eigen unieke stijl, hij heeft veel indrukwekkende schilderijen en tekeningen gemaakt, die allemaal spetterende kleuren hadden. Doorlopende groeiende interesse uit de kunstmarkt voor deze kunstenaar.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ijsselmuiden, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 8,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,00
Wereldwijd € 27,00

Jan te Wierik (1954-2002)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  RDA
74 verkochte items
70 cm
90 cm

ObjectlocatieIJsselmuiden,  Nederland
Starttijd14-9-2021 om 9:42
Eindtijd25-9-2021 om 15:52
Biedingen (6)