Jan van Eyk - Portret Moeder met Kind 3 - Olieverf op doek - Groot - Verkocht

Jan van Eyk - Portret Moeder met Kind 3 - Olieverf op doek - Groot kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 175,00

Jan van Eyk - Portret Moeder met Kind 3 - Olieverf op doek - Groot kopen? Bied vanaf 175!Jan van Eyk - Portret Moeder met Kind 3 - Olieverf op doek - Groot kopen? Bied vanaf 175!Jan van Eyk - Portret Moeder met Kind 3 - Olieverf op doek - Groot kopen? Bied vanaf 175!Jan van Eyk - Portret Moeder met Kind 3 - Olieverf op doek - Groot kopen? Bied vanaf 175!Jan van Eyk - Portret Moeder met Kind 3 - Olieverf op doek - Groot kopen? Bied vanaf 175!Jan van Eyk - Portret Moeder met Kind 3 - Olieverf op doek - Groot kopen? Bied vanaf 175!Jan van Eyk - Portret Moeder met Kind 3 - Olieverf op doek - Groot kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
  • Jan van Eyk (1927-1988)
IngelijstIngelijst
Afmetingen150 cm x 120 cm (h x b)
Lijst152.5 cm x 122.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Groot werk van Helmondse schilder Jan van Eyk. Het werk van de kunstenaar is in verschillende openbare collecties opgenomen, onder andere bij het van Abbe Museum, Eindhoven en museum Helmond.Dit werk heeft een sticker op de achterzijde van de retrospectieve tentoonstelling 'Verinnerlijkte gevoelsbeelden', welke in 1996 werd gehouden in Museum Kempenland te Eindhoven. Daarbij is in samenwerking met het Stedelijk Museum Schiedam een volwaardige catalogus uitgegeven.

Wegens het formaat van het werk dient dit werk te worden opgehaald op onze locatie in Eersel. Verzending is alleen mogelijk in overleg.
(vk362200)
ConditieRedelijk

Het werk heeft op een onbekend tijdstip waterschade opgelopen. Een vermoedelijk kleine hoeveelheid water heeft zich aan de bovenzijde van de lijst geaccumuleerd, tot zij op een gegeven moment overliep en via de voorzijde van het schilderij de onderste lat van de lijst bereikte. De schade die hierbij is ontstaan is beperkt gebleven tot een niet onmiddellijk zichtbare verkleuring van de verf en een lichte aantasting van de vernislaag. Deze beschadiging valt niet direct op wanneer het werk onder reguliere omstandigheden wordt bekeken en laat zich waarschijnlijk uitstekend restaureren. Behalve deze opmerking is het werk in goed staat.

Jan van Eyk (1927-1988)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
122.5 cm
152.5 cm
120 cm
150 cm
Dit item is verkocht voor 175,00
Starttijd:28-01-2019 om 16:38
Eindtijd:10-02-2019 om 21:32
Leanne
10 feb. / 21:23
€ 175