Jan van Rijsewijk - Jan van Rijsewijk (1954) Grafiek, Oude boerderij, handgesigneerd - Verkocht

Jan van Rijsewijk - Jan van Rijsewijk (1954) Grafiek, Oude boerderij, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan van Rijsewijk - Jan van Rijsewijk (1954) Grafiek, Oude boerderij, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan van Rijsewijk - Jan van Rijsewijk (1954) Grafiek, Oude boerderij, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan van Rijsewijk - Jan van Rijsewijk (1954) Grafiek, Oude boerderij, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan van Rijsewijk - Jan van Rijsewijk (1954) Grafiek, Oude boerderij, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan van Rijsewijk - Jan van Rijsewijk (1954) Grafiek, Oude boerderij, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan van Rijsewijk - Jan van Rijsewijk (1954) Grafiek, Oude boerderij, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan van Rijsewijk - Jan van Rijsewijk (1954) Grafiek, Oude boerderij, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan van Rijsewijk (1954)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Grafiek van een oude boerderij. Vervaardigd door Jan van Rijsewijk (1954). Dit werk is genummerd: 4/100. Dit is geschreven aan de linkeronderzijde, direct onder de grafiek. De grafiek is met potlood gesigneerd, aan de rechter onderzijde. De afmetingen van de grafiek zijn: 24 cm x 29 cm. De grafiek is geplaatst in een smetteloze passe-partout en deze is vervolgens ingelijst en voorzien van glas. Inclusief de lijst zijn de afmetingen: 41 cm x 48 cm. Verkeert in een hele mooie staat.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wapenveld, Nederland

ObjectlocatieWapenveld,  Nederland
Starttijd26-7-2018 om 15:15
Eindtijd2-8-2018 om 21:51
Biedingen (11)