Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Grafiek van een oude boerderij. Vervaardigd door Jan van Rijsewijk (1954). Dit werk is genummerd: 4/100. Dit is geschreven aan de linkeronderzijde, direct onder de grafiek. De grafiek is met potlood gesigneerd, aan de rechter onderzijde. De afmetingen van de grafiek zijn: 24 cm x 29 cm. De grafiek is geplaatst in een smetteloze passe-partout en deze is vervolgens ingelijst en voorzien van glas. Inclusief de lijst zijn de afmetingen: 41 cm x 48 cm. Verkeert in een hele mooie staat.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wapenveld, Nederland |