Jan van Rijsewijk - Jan van Rijsewijk (1954) Grafiek, Oude boerderij, handgesigneerd - Verkocht

Jan van Rijsewijk - Jan van Rijsewijk (1954) Grafiek, Oude boerderij, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Jan van Rijsewijk - Jan van Rijsewijk (1954) Grafiek, Oude boerderij, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan van Rijsewijk - Jan van Rijsewijk (1954) Grafiek, Oude boerderij, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan van Rijsewijk - Jan van Rijsewijk (1954) Grafiek, Oude boerderij, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan van Rijsewijk - Jan van Rijsewijk (1954) Grafiek, Oude boerderij, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan van Rijsewijk - Jan van Rijsewijk (1954) Grafiek, Oude boerderij, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan van Rijsewijk - Jan van Rijsewijk (1954) Grafiek, Oude boerderij, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan van Rijsewijk - Jan van Rijsewijk (1954) Grafiek, Oude boerderij, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  rahoekstra_kunst8
FA. (1)

Lid sinds 2017
104 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Jan van Rijsewijk (1954)
GesigneerdHandgesigneerd

Grafiek van een oude boerderij. Vervaardigd door Jan van Rijsewijk (1954). Dit werk is genummerd: 4/100. Dit is geschreven aan de linkeronderzijde, direct onder de grafiek. De grafiek is met potlood gesigneerd, aan de rechter onderzijde. De afmetingen van de grafiek zijn: 24 cm x 29 cm. De grafiek is geplaatst in een smetteloze passe-partout en deze is vervolgens ingelijst en voorzien van glas. Inclusief de lijst zijn de afmetingen: 41 cm x 48 cm. Verkeert in een hele mooie staat.

Jan van Rijsewijk (1954)

Alle items van deze kunstenaar(2)
FA. (1)

Lid sinds 2017
104 verkochte items
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:26-07-2018 om 15:15
Eindtijd:02-08-2018 om 21:51
Biedingen (11)
Clodder
02 aug. / 14:39
€ 15
devaanhoek
02 aug. / 14:39
€ 11
devaanhoek
02 aug. / 14:39
€ 10
Clodder
02 aug. / 14:39
€ 9
devaanhoek
02 aug. / 14:39
€ 8
Clodder
02 aug. / 14:39
€ 7
devaanhoek
30 jul. / 17:32
€ 6
Clodder
30 jul. / 17:32
€ 5
Clodder
30 jul. / 14:40
€ 3
devaanhoek
30 jul. / 06:51
€ 2
Geroui
27 jul. / 18:47
€ 1