Jan Wolffers - Jan Wolffers - ets, ingelijst - Verkocht

Jan Wolffers - ets, ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Wolffers - ets, ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Jan Wolffers - ets, ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Jan Wolffers - ets, ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Jan Wolffers - ets, ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Jan Wolffers - ets, ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Jan Wolffers - ets, ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
  • Jan Wolffers (1934-1985)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

ets ( droge naald) in kleur van graficus / theatervormgever Jan Wolffers getiteld "Landschap in blik', oplage 12, editie nr. 2/12.

gesigneerd in potlood onderin de voorstelling. Ingelijst achter glas, zonder passepartout in passende houten verzilverde lijst met bordeauxrode onderschildering. Lijst heeft een afgesleten vintage behandeling waardoor het bordeauxrood plaatselijk verschijnt.

Lijst heeft naast vintage uiterlijk ook enige onbedoelde beschadiging op de hoeken. papier en ets in goede staat.

Herkomst: uit een overheidscollectie.

Verzending met glas= risico voor koper, verzending zonder glas is ook mogelijk, evenals afhalen in Amsterdam.

Jan Wolffers (1934-1985)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  NeoGeo
5 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd1-5-2018 om 16:09
Eindtijd16-5-2018 om 15:09