JAS - Parade II - Verkocht

JAS - Parade II kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

JAS - Parade II kopen? Bied vanaf 50!JAS - Parade II kopen? Bied vanaf 50!JAS - Parade II kopen? Bied vanaf 50!
  • JAS (1945-2002)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1996
Techniek Zeefdruk
Drager Geschept Papier
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 64 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Gesigneerde zeefdruk
  • Beeldformaat: 53 x 53 cm
  • Nummering wijkt af van de foto
  • Drukgangen: 21
  • De zeefdrukken zijn met de hand gedrukt op geschept papier
  • Gesigneerd en genummerd met potlood door de kunstenaar

Er zitten kleine 'deukjes' in het papier, ruim buiten het bedrukte gedeelte.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,25

JAS (1945-2002)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  deKunstZolder
245 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
92 cm
64 cm