JAS. Zeer Kleurrijke Zeefdruk -Bellona-. - Verkocht

JAS. Zeer Kleurrijke Zeefdruk -Bellona-.  kopen? Bied vanaf 79!
JAS. Zeer Kleurrijke Zeefdruk -Bellona-.  kopen? Bied vanaf 79!JAS. Zeer Kleurrijke Zeefdruk -Bellona-.  kopen? Bied vanaf 79!
  • JAS (1945-2002)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige Zeefdruk van JAS (Johan Adriaan Smit)

Titel: BELLONA

Jaar: 1998

Afmetingen beeld:  30 cm. bij.  30cm.

Afmetingen lijst:  51 cm. bij  41cm.

Signatuur: r.o. JAS '99 + Atelierstempel

Ingelijst: Ja

Oplage: 115/250

Verpakkings- en verzendkosten:  euro  10,-  (binnen Nederland)

Hoewel ik het werk voor verzending, via Post.NL, goed zal verpakken, aanvaard ik geen aanspraak op schade door het vervoer, of de vervoerder, ontstaan.
U kunt het werk ook, uiteraard kostenloos, ophalen in Voorschoten

JAS (1945-2002)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
Dit item is verkocht voor 79,00
Starttijd:18-08-2014 om 21:41
Eindtijd:28-08-2014 om 21:41
wweijer
24 aug. / 14:20
€ 79