Victor Adam - Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst
Gustavsberg - Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen
Marianne Haselhoff - Zonder titel
Jaartal | 2000 |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Verzenden/ophalen:
Het werk kan verzonden worden met Postnl. We zullen het werk goed verpakken, maar er blijft een risico op beschadiging.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook met Swift worden verzonden. Kosten Nederland: 47,50 euro. Kosten Vlaanderen: 87,50 euro.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
In zeer goede staat | |
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 26-12-2019 om 21:49 |
Eindtijd | 3-1-2020 om 21:28 |