Sean Scully - Lithographie offset couleur. Affiche : ROLAND GARROS 2001
Andries Dirk Copier - Cendrier à paroi épaisse en verre à ongles
Bernard Vercruyce - Sérigraphie couleur LE BALLON Signée à la main
Herman Brood - Sérigraphie couleur WASHERWOMAN
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 2000 |
Technique | Acrylique |
Support | Toile |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 80 x 80 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Verzenden/ophalen:
Het werk kan verzonden worden met Postnl. We zullen het werk goed verpakken, maar er blijft een risico op beschadiging.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook met Swift worden verzonden. Kosten Nederland: 47,50 euro. Kosten Vlaanderen: 87,50 euro.
État | |
État | Très bon |
In zeer goede staat | |