Jean Baptiste Madou - VUE DE LA-HAYE - Verkocht

Jean Baptiste Madou - VUE DE LA-HAYE kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 16,00

Jean Baptiste Madou - VUE DE LA-HAYE kopen? Bied vanaf 1!Jean Baptiste Madou - VUE DE LA-HAYE kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Parnassos

4 verkochte items
  • Jean Baptiste Madou (1796-1877)
GesigneerdHandgesigneerd

Jean Baptiste Madou (Brussel 1796-1877) was de meest befaamde lithograaf van zijn tijd. Hij verwierf prestigieuze opdrachten als de illustraties voor "Voyage pittoresque dans le Royaume des Pays Bas" uitgegeven door Jobard in 1825 te Brussel., waaruit deze litho een deel van uitmaakt. De prent is gevat in een halfronde vergulde Franse lijst. Prent en lijst verkeren in perfecte staat.

Meegeleverd wordt uitgebreide documentatie over de kunstenaar.

Jean Baptiste Madou (1796-1877)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Parnassos

4 verkochte items
Dit item is verkocht voor 16,00
Starttijd:13-06-2018 om 09:23
Eindtijd:20-06-2018 om 21:25
Biedingen (4)
Blank
15 jun. / 13:02
€ 16
wilmyjong
15 jun. / 12:59
€ 11
Blank
15 jun. / 12:59
€ 10
wilmyjong
14 jun. / 19:52
€ 1