Jean Baptiste Madou - VUE DE LA-HAYE - Verkocht

Jean Baptiste Madou - VUE DE LA-HAYE kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Jean Baptiste Madou - VUE DE LA-HAYE kopen? Bied vanaf 1!Jean Baptiste Madou - VUE DE LA-HAYE kopen? Bied vanaf 1!
  • Jean Baptiste Madou (1796-1877)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Jean Baptiste Madou (Brussel 1796-1877) was de meest befaamde lithograaf van zijn tijd. Hij verwierf prestigieuze opdrachten als de illustraties voor "Voyage pittoresque dans le Royaume des Pays Bas" uitgegeven door Jobard in 1825 te Brussel., waaruit deze litho een deel van uitmaakt. De prent is gevat in een halfronde vergulde Franse lijst. Prent en lijst verkeren in perfecte staat.

Meegeleverd wordt uitgebreide documentatie over de kunstenaar.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eijsden, Nederland

ObjectlocatieEIJSDEN,  Nederland
Starttijd13-6-2018 om 9:23
Eindtijd20-6-2018 om 21:25
Biedingen (4)